Pielgrzymka do sanktuariów południowo-wschodniej Polski (7 dni - autokar)
Dzień 1
05:00 zbiórka uczestników, a następnie wyjazd do Lublina W czasie spaceru po największym polskim mieście po wschodniej stronie Wisły zobaczymy m.in.: Zamek Lubelski (Kaplica Trójcy Świętej), rynek Starego Miasta, Archikatedrę Lubelską, Bazylikę pw. św. Stanisława i Klasztor oo. Dominikanów. Nocleg w okolicy Lublina.
Dzień 2
Przejazd do Wąwolnicy – pobyt w Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej. Tradycja kultu Matki Bożej w Wąwolnicy sięga prawdopodobnie okresu najazdów tatarskich na Rzeczpospolitą pod koniec XIII w. Dalej tego dnia udamy się do Kazimierza Dolnego – miasta położonego w najbardziej malowniczym punkcie przełomu Wisły przez Wyżyny Środkowopolskie. W czasie spaceru planujemy zobaczyć m.in: Zamek i Basztę, Kościół Farny pw. Św. Jana Chrzciciela i Św. Bartłomieja Apostoła, Duży i Mały Rynek oraz ulicę Senatorską. Przejazd na nocleg do Sandomierza.
Dzień 3
Po śniadaniu zwiedzanie Sandomierza, gdzie w czasie spaceru poznamy historię miasta, które jest wpisane do rejestru zabytków jako zespół urbanistyczno-architektoniczny o światowej randze. W ostatnich latach Sandomierz dodatkowo zyskał na popularności bowiem w tym mieście toczy się akcja popularnego serialu „Ojciec Mateusz”. Następnie wyjazd do Sanktuarium i Klasztoru Ojców Bernardynów w Leżajsku. Sanktuarium Zwiastowania NMP i Klasztor Bernardynów są jednym z najcenniejszych zabytków architektury kościelnej z pogranicza renesansu i baroku. W czasie zwiedzania klasztoru istnieje możliwość zamówienia koncertu organowego. Przejazd na nocleg w okolice Przemyśla.
Dzień 4
Dzień rozpoczniemy od przejazdu do Kalwarii Pacławskiej. Miejsce to jest nazywane ze względu na szczególny kult Męki Pańskiej Jerozolimą Wschodu, a ze względu na obecność cudownego obrazu Matki Bożej i umiłowanie Maryi przez wiernych, Jasną Górą Podkarpacia. W sanktuarium przewidziana jest msza święta. Następnie udamy się do Jasienia, gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej. Tego dnia udamy się także do miejscowości Myczkowce, gdzie podziwiać będziemy mogli Ogród Biblijny. Ogród znajduje się na terenie Ośrodka Wypoczynkowo – Rehabilitacyjnego Caritas i powstał z myślą o pielgrzymach odwiedzających Bieszczady. Następnie udamy się do Polańczyka, gdzie po odwiedzeniu Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości odbędziemy rejs łodzią po Zalewie Solińskim. Nocleg w okolicy Soliny.
Dzień 5
Po śniadaniu udamy się do Komańczy, gdzie znajduje się Izba Pamięci Kardynała Wyszyńskiego. Kardynał był internowany tutaj w latach 1955-1957. Izba Pamięci znajduje się na terenie Klasztoru Sióstr Nazaretanek i obejrzeć w niej można między innymi pokój Prymasa jak i przedmioty których używał. Dalej przejazd do Sanktuarium św. Jana z Dukli. W kościele bernardynów znajduje się kaplica, w której przechowywane są relikwie Świętego, który został wyniesiony na ołtarze przez Jana Pawła II. Na zakończenie dnia przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu (często nazywanym Polskim La Salette) - msza św. i pobyt na dróżkach, które zostały tutaj utworzone na wzór dróżek znajdujących się we francuskim sanktuarium. Nocleg w okolicy Tarnowa.
Dzień 6
Przejazd do Tuchowa - zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej. W kościele, którym opiekuje się zakon redemptorystów, znajduje się od ponad 400-stu lat cudowny obraz łaskami słynący. W dalszej części dnia przejazd do Krakowa, gdzie zwiedzimy miedzy innymi Katedrę Wawelską (wraz z Grobami Królewskimi oraz Dzwonem Zygmunta), Sukiennice oraz wejdziemy do Bazyliki Mariackiej zobaczyć słynny ołtarz Wita Stwosza. Nocleg w okolicy Krakowa.
Dzień 7
Po śniadaniu wyjazd do Łagiewnik, gdzie nawiedzimy Sanktuarium Świętego Jana Pawła II (pierwsze na świecie sanktuarium poświęconego wielkiemu Polakowi - Papieżowi) oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, gdzie ostatnie chwile swojego ziemskiego życia spędziła św. Siostra Faustyna Kowalska. Po wyczerpaniu programu powrót na miejsce zbiórki z dnia pierwszego.
Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.